HISTORIA FIRMY

Firma Kamilsped powstała w roku 1992 jako firma usługowo-transportowa z siedzibą w Mysłowicach w odległości 1,5 km od autostrady A4. Firma rozpoczęła działalność jako firma transportowa samochodami ciężarowymi. Pozwoliło nam to bardzo dobrze poznać problem z jakimi borykają się użytkownicy pojazdów ciężarowych.

 

W miarę upływu czasu firma nasza zaczęła się stopniowo przekształcać w firmę świadczącą usługi napraw samochodów ciężarowych i w roku 2003 skupiliśmy się na usługach warsztatowych. W następnych latach zdobywaliśmy kolejne doświadczenie, oraz nowe specjalności jak naprawy podestów załadunkowych, potwierdzone takim faktem jak zdobycie uprawnień konserwatora podestów załadunkowych, nawiązanie kolejnych kontaktów

z producentami podestów załadunkowych potwierdzonych certyfikatami i autoryzacjami. Kolejne lata to uzyskanie uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego do napraw i modernizacji:

-Podestów  załadunkowych

-Żurawi przewoźnych

- Podestów ruchomych

- Dźwignic

 

Uczestniczenie w wielu szkoleniach pozwoliło nam zdobyć niezbędna wiedzę i kwalifikacje.

Przystąpienie do programów serwisowych pozwoliło nam zdobycie dużej wiedzy w zakresie napraw układów klimatyzacji samochodowej, a wiele lat pracy pozwoliło nam się wyspecjalizować w tym zakresie .Aktualnie klimatyzacja nie ma przed nami żadnych tajemnic i jest naszą drugą wiodącą dziedzina w naszej firmie.

 

Następne lata to kolejne szkolenia i nawiązanie kolejnych współpracy z których najważniejsze jest uzyskanie statusu przedstawicielstwa na Polskę firmy Soerensen GMBH - producenta wind załadowczych.

 

Oferujemy kompleksowe naprawy samochodów osobowych , dostawczych i ciężarowych . Obsługujemy floty transportowe firm dystrybucyjnych jak i również samochody klientów indywidualnych.

 

Naszym głównym celem jest zaoszczędzenie czasu i pieniędzy firmą posiadającym floty samochodowe poprzez skupienie w jednym miejscu usług polegających na naprawie jak największej ilości elementów składowych pojazdów .

 

Proponujemy usługi w zakresie:

 

» Naprawy mechaniczne samochodów osobowych ciężarowych i dostawczych w tym :

-  Naprawy układów elektronicznych i elektrycznych

-  Naprawy układów hamulcowych

-  Naprawy i diagnoza nowoczesnych układów zasilania

-  Naprawy i przeglądy układów klimatyzacji

-  Naprawy i modernizacje zabudów

 

 » Naprawy  i przeglądy urządzeń transportu bliskiego takich jak :

- Żurawie

- dźwigniki ( hakowce )

- podesty ruchome ( zwyżki )

 

 » Soprzedaż częsci i podzespołów , oraz sprzedaż nowych urządzeń :

- podestów załadunkowych Soerensen

- Żurawi

- dźwigników ( hakowce )

- podesty ruchomych  ( zwyżki )

 

 » Prace spawalnicze

 

Copyright © 2016 KAMILSPED All Rights Reserved

nasze strony:

polub nas na facebooku